Семејна трка
top
logo

Почеток Актуелно Семејна трка

Семејна трка Печати

Во организација на Сојузот на спортови на Скопје, на 26.12.2010 (Недела) со почеток во 13:00 часот се одржa ХУМАНИТАРНА СЕМЕЈНА ТРКА за Среќна Нова 2011 година.

Видео од трката:

{youtube}yaXgg_pyj6I{/youtube}


Детали и информации за трката:

 

 
Банер

Пријатели

Банер
Банер
Банер
Банер

Спонзори

Банер
Банер
Банер

Медиумски спонзори

Банер
Банер
Банер

bottom

Сојуз на Спортови на Скопје.

viagra libre viagra generique pharmacie acheter du sildenafil cialis 5mg prix http://www.ville-tence.fr/?itemid=443678... http://www.ville-tence.fr/?itemid=640299...
  • acheter viagra en france livraison rapide acheter viagra belgique sans ordonnance viagra belgique
    1. cialis riesgos medicamento levitra levitra professional online
    arcoxia compresse phenergan acquisto mestinon comprare
    http://www.periodiques-caraibeamazonie.f... http://www.periodiques-caraibeamazonie.f... prix cialis 5mg